شورای عالی بانوان

یک کنسرت بانوان با اجرای قطعات نوستالژیک

مهسا مرعشی، خواننده و نوازنده کمانچه این گروه در این‌باره گفت: به دنبال فعالیتم در گروه‌های مختلف موسیقی از جمله همکاری با آقای پرواز همای به عنوان همخوان، گروه آریانا را امسال با هدف ترویج موسیقی ایران و ارائه آنها به نسل جوان با حضور نوازندگان برجسته تشکیل دادم.

به گزارش تجارت‌نیوز، مرعشی افزود: اولین کنسرتمان را با اجرای موسیقی‌های شاخص دهه‌های گذشته برگزار خواهیم کرد.

وی ادامه داد: در این کنسرت علاوه بر اجرای قطعات خاطره انگیز، آثار جدیدی را نیز اجرا خواهیم کرد.

مرعشی درباره ترکیب سازبندی این گروه موسیقی گفت: از آنجایی که تمرکز من بر آواز کلاسیک است، ترکیب سازی گروه را ارکسترال در نظر گرفتم که بتوانیم قطعات را با حس و حال خودم اجرا کنم که تقلیدی از خوانندگان دیگر نباشد.

این نوازنده کمانچه با بیان اینکه نسل کنونی از موسیقی حقیقی دور افتاده اند، اظهار کرد: متاسفانه در این ایام بسیاری از جوانان موسیقی‌های خوب ایرانی را کمتر می‌شنوند.

وی افزود: بر این اساس با هدف ارتباط و نزدیکی نسل خودمان با موسیقی‌های خوب، قطعاتی را برای کنسرت اولمان در نظر گرفتیم که نسل خودمان با موسیقی‌های گذشته که از کیفیت بالایی برخوردار باشند ارتباط دوباره برقرار کنند.

مرعشی خاطرنشان کرد: در واقع با بازسازی قطعات جدید جوانان را با این موسیقی‌ها نزدیکتر خواهیم کرد.

مهسا مرعشی (خواننده و نوازنده کمانچه)، نیلوفر محبی (نوازنده ویلن و کنسرت مایستر)، یلدا صمدی (نوازنده پیانو)، هدی سعیدی (نوازنده ویلن)، طناز اسدالهی (نوازنده ویولا)،  هانیه کازرونی (نوازنده ویلنسل)، در تالار وحدت به روی صحنه می‌رود.

همچنین پانیذ شفایی (نوازنده کلارینت)، غزاله میرزازاده (نوازنده فلوت)، آوا راستی (نوازنده بیس) و سحر شاطری (نوازنده درامز) ۷ دیماه ساعت ۱۳ در تالار وحدت به روی صحنه می‌رود.

نظر دهید

برای نوشتن نظر اینجا کلیک کنید

دومین استارتاپ ویکند بانوان

ماه محرم بر عموم شیعیان تسلیت باد

هفته تربیت بدنی