شورای عالی بانوان

افتخاری دیگر از اعضای شورای عالی بانوان اصفهان

برگزاری همایش اقتصاد مقاومتی، جهاد علمی و عملی

همایش” اقتصاد مقاومتی، جهاد علمی و عملی ” با حضور مقامات دولتی ، نمایندگان مجلس ،اساتید دانشگاه و متخصصین ذیربط در سالن همایش های وزارت کشور برگزار شد.

هدف از برگزاری این همایش رشدوشکوفایی دانش مدیران صنعتگران و تجار ایرانی وشکوفایی تولید ملی بوده است.
تنها چاپخانه افست شرکت کننده در این همایش مجتمع چاپ و بسته بندی نگارستان نقش سورنا بود که موفق به دریافت لوح تقدیر و تندیس این همایش شد. این چاپخانه از ابتدای تاسیس تا کنون در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی مبنی بر استفاده از ظرفیت های درونی و تلفیق فرصت ها و نقاط قوت گام برداشته است .
مجتمع چاپ و بسته بندی نگارستان نقش سورنا از معدود چاپخانه های کشور است که دستگاه چاپ افست هایبرید چهارونیم ورق پنج رنگ همراه برج ورنی دارد که با همت متخصصان خود توانایی چاپ های فاخر ومنحصربفردی در صنایع بسته بندی دارد.

مجتمع چاپ و بسته بندی نگارستان کلیه مراحل چاپ و تولید انواع جعبه شامل طراحی، چاپ،برش و دایکات ،یووی و چسب را به مشتریان خود ارائه می نماید. این چاپخانه پاسخگوی نیازهای چاپی صنایع مختلف که جایگاه ارزشمند برای بسته بندی کالای خود قایل هستند بهترین خدمات را ارایه می نماید.
این چاپخانه با اعتقاد به بهره وری و اتخاذ روش‌های مدیریتی کارآمد در زمینه تولید و کنترل کیفیت، در جهت رضایت مندی مشتری همت خود را به کار می بندد.

 

۲ نظر

برای نوشتن نظر اینجا کلیک کنید

دومین استارتاپ ویکند بانوان

ماه محرم بر عموم شیعیان تسلیت باد

هفته تربیت بدنی